XRP

XRP Fiyatı 0.31 Dolara Düştü!

XRP fiyatında yeniden düşüş yaşandı.

Altcoin kripto para birimlerinin değerinin son dönemde düşüş eğilimleri herkesin malumu. Kripto para birimlerinin değerinde giderek düşüş eğilimlerinin artışı, yatırımcıların piyasaya dönüşünün çok daha az yatırımlar ile olması gibi sorunlar kripto para pazarının düşüşünü tetiklemekte. Yatırımcı kimseler için XRP bu dönemde en az tercih edilebilecek kripto para birimi olabilir.

Bunun nedeni Bitcoin ve LTC fiyatına göre daha fazla düşüş eğilimi gösterme potansiyeli olması, son dönemde Ripple’ın bankalar ve kurumlar ile anlaşmalarının haberlere pek yansımaması üzerine güvenin azalması gibi nedenler ilk sırada gösteriliyor. Bitcoin yerine XRP tercih edenlerin bir kısmı 0.33 dolar seviyesinde satış yaparken, bu seviyeye düşüşte yine onların büyük etkisi var ve bu etki giderek daha fazla artıyor. Yatırımcıların kripto para pazarında yatırımları konusunda LTC’ye güvendiklerinin ve bu dönemde XRP yerine LTC ve ETH yerine LTC tercihinin daha fazla revaçta olduğu belirtiliyor. Kripto para birimi yatırımcılarının XRP tercih etmemesi bir süre boyunca XRP fiyatının düşüşüne neden olabilir ve bu da piyasada yatırımcıları üzüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu