XRP

XRP tekrar yükselişe geçti

XRP'nin önüne geçebilen olmuyor.

XRP fiyatı ne olduğunu şaşırtıyor. Son 3 ay içerisinde en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden birisi olan XRP, birkaç gündür yaşanan düşüşlerin ardından geri döndü. Bitcoin Cash fiyatı ile neredeyse aynı anda yükselen ve aynı anda düşüş yaşayan XRP’nin bugün %5 oranında değer kazanan ilk 5 popüler kripto para arasından birinci olduğu analizlere yansıdı. Uzunca bir süreden beridir yatırımcılar XRP’nin yükselecek olduğunu ve ikinci sıraya yerleşecek olduğunu düşünüyor, analistler ise Ethereum’un sıralamasını kaptırmaması için art arda hamleler yapacak olduğunu düşünüyordu.

XRP durdurulamıyor

Önünde olan tüm engellere rağmen yükselmeye devam eden XRP’nin bu adımları ile birlikte bugün %5 değer kazanması sonrasında yatırımcılar daha fazla yükselecek olduğuna dair inançlarını bir kez daha yineledi. %5 oranında artan değer sonrasında tam 0.52 dolar seviyesine ulaşan XRP’nin gelecek birkaç gün sonunda ise tekrar yükselmeye devam edip etmeyecek olduğu konusunda büyük bir merak ortada. Bu soruların yanıtlarını gelecek günlerde XRP’nin son durumu belirleyecek iken, XRP’de fiyat artışlarının 0.60 doları geçmesi durumunda yatırımcıların 1 dolar seviyesine ulaşmasının daha yakın bir tarihte olabilecek olduğu değerlendirilmekte.

Kaynak: Google News

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu