EthereumXRP

XRP Ve Ethereum’un Arası 800 Milyon Dolar Açıldı!

XRP Ve Ethereum piyasa hacmi farkı artıyor.

XRP Ve Ethereum arasındaki piyasa hacmi farkı son düşüşlerin ardından hayli açıldı. Bitcoin fiyatındaki düşüş ve buna bağlı olarak yaşanan gerilemeler piyasada kritik etkiler yaratırken, kripto para sahipleri ise yatırımları konusunda daha sert kararlar almaya başladı. Bitcoin sahipleri tek kripto para biriminin tüm piyasayı domine ettiğinin farkına bir kez daha varırken, XRP Ve Ethereum sahipleri ise satış yapmaya başladılar. ABD merkezli kripto para oluşumlarında, kripto para sahipleri son dönemde düşüşlerin iyi olmadığını ve kötü bir seviyeye doğru gittiğini tartışmaya başladı.

XRP Ve Ethereum tercih edilme oranlarında düşüş

XRP Ve Ethereum fiyatının ve bununla beraber piyasa hacminin azalması yatırımcılardan tepki görüyor ve bu sebeple tercih edilme oranlarında düşüş yaşanıyor. Bitcoin Cash mevcut sırasını korurken, 2. sıranın sahibi olan XRP, 3. sıradaki Ethereum’a oranla 800 milyon dolar fazla piyasa hacmine sahip ve kısa sürede bu farkın kapanması beklenmiyor. Ethereum ve XRP’nin fiyatındaki düşüşlerin ne kadar süre devam edecek olduğuna bağlı olarak piyasada daha büyük düşüşler yaşanabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu