XRP

XRP’de Düşüş Bekleyenler Hayal Kırıklığı Yaşayabilir!

XRP fiyatında son zamanlarda hep düşüş iddiaları gündemi sarsıyor.

Nexo

Kripto paraların arasında güçlü piyasa hacmine sahip olan ve fiyatı konusunda son zamanlarda yatırımcılarına zor zamanlar geçirten XRP’nin değerinde daha büyük düşüşler olmasının mümkün olup olmayacağı tartışılıyor. Binlerce kripto para yatırımcısının aklında olan tek soru ”XRP fiyatı düşecek mi?” olsa da Ripple’in satış hamlesine durmadan devam ediyor olması akıllarda soru işaretleri yaratabiliyor. Ripple şirketinden yapılan açıklamalarda satışların doğal ve normal olduğu ifade edilmiş olsa da yatırımcıların bu konuda beklentileri bir türlü yanıt bulamıyor. Bitcoin fiyatındaki beklentilere paralel olarak XRP fiyatındaki beklentilerde sürekli değişiyor.

Bitcoin fiyatının yükselse bile XRP fiyatının büyük satış hamleleri sonucunda değer kaybedeceği ve güven kaybı sorunlarından ötürü ciddi sorunlar yaşayabilecek olduğu iddia ediliyor. Piyasadaki yatırımcılarda XRP sahibi olmaya son verip farklı kripto paraları en başta da Bitcoin’i tercih edeceklerini belirtmeye başladılar. Bitcoin fiyatının yükselişi ile birlikte XRP fiyatındaki son gelişmeler yatırımcılar için isteklere yanıt verebilecek fiyatlar değil ve Bitcoin fiyatının yükselişi sonrasında yatırımcılar kendilerine kazandıracak kripto paranın BTC olduğunu düşünüyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı