coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaYatırım Yönetimi Firması ARK Invest Yükselişte Olan Kripto Borsasının Hisselerini Satmaya Devam...

Yatırım Yönetimi Firması ARK Invest Yükselişte Olan Kripto Borsasının Hisselerini Satmaya Devam Ediyor!

Önde gelen bir yatırım yönetimi firması olan Cathie Wood's ARK Invest bu hafta üçüncü kez bu kripto borsasının hissesini sattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir yatırım yönetimi firması olan Cathie Wood’s ARK Invest, bu hafta Coinbase (COIN) hisselerinde üst üste üçüncü satışını gerçekleştirerek Perşembe günkü kapanış fiyatına göre yaklaşık 4,7 milyon dolar değerindeki 37.377 hisseyi daha elden çıkardı.

ARK Invest, 4,7 Milyon Dolarlık Coinbase (COIN) Hissesini Elden Çıkararak Satışa Devam Ediyor

Bu son satış, 27 Kasım ve 29 Kasım’daki önceki elden çıkarmaları takip ederek, yalnızca bu hafta yaklaşık 15 milyon dolar değerinde COIN hissesinin toplam satışına katkıda bulundu.

Satışlar ARK’ın Yeni Nesil İnternet ETF’si (ARKW) aracılığıyla gerçekleştirildi.

Coinbase’in Nasdaq’ta listelenen hisseleri hafta başında Nisan 2022’den bu yana en yüksek seviyelerine yükseldi ve Pazartesi günü 119,77 dolara ulaştı.

İlgili Haber  ABD'de Bir Mahkeme Terra (LUNA) Davasında Yeni Bir Karara İmza Attı, Firmadan Gelen Talebi Kabul Etti

Perşembe günü %2,43’lük bir düşüşle 124,72 dolardan kapanmasına rağmen COIN hisseleri 19 ayın en yüksek seviyelerindeki konumunu koruyor.

ARK Invest’in stratejisi genellikle düşüş eğilimleri sırasında kripto ile ilgili varlıkların hisselerini biriktirmeyi ve piyasa yükselişe geçtiğinde bunları stratejik olarak elden çıkarmayı içeriyor.

Bu yaklaşım, firmanın piyasa hareketlerinden faydalanmasını ve kâr elde etmesini sağlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail