Bitcoin

Yatırımcıların Beklemediği Sonuç: BTC’de 8.300 Dolara Gerileme

Bitcoin yatırımcılarına gün içerisinde beklemedikleri bir düşüş ile karşı karşıya bıraktı.

Milyarlarca dolar değerindeki kripto para piyasası son dönemde düşüşlere teslim oldu. Piyasa bir yükseliyor, bir düşüyor derken bugün düşüşler ardı ardına 2 kez yaşandı. 8.500 doların altına düşen fiyat daha sonrasında 8.300 dolar seviyesine düştü.

Bitcoin fiyatının bu kadar çok hızlı düşmesi yeni yatırım yapan yatırımcılara bir gün içerisinde %8’den daha fazla zarar yaratırken, çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı ise piyasa fiyatının düşmesine bağlı olarak elindeki Bitcoin’leri kısa süre içerisinde zararına elden çıkarmaya başladı.

Yatırımcıların piyasada beklentisi kısa vadede 8.000 doların altına düşüş iken, analistler 7.700 dolar seviyesine kadar düşüş yaşanmasının ihtimaller dahilinde bulunduğuna dikkat çekiyor.

İlgili Haber
Bitcoin'de Kritik Destek Test Ediliyor, 8450 Dolar Kırılacak Mı?

*BTC’nin kısa süre içerisinde değer kaybetmesi de, kazanması da mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu