bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberler''Yatırımcıların Bitcoin Alması Gerek''

”Yatırımcıların Bitcoin Alması Gerek”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanlarından Mark Yusko, yatırımcıların portföylerinde kripto para birimlerini bulundurması gerektiği açıklamasında bulundu. Her yatırımcının yatırımlarında gelecekte kazanç için Bitcoin bulundurması gerektiğini, bunun gelecek için alınan büyük bir yatırım kararı olacağını açıkladı. Dünyadaki kripto para yatırımcılarının büyük bölümü henüz kesin olmasa da gelecekte kazançlarının yükseleceğini, bugün Bitcoin sahibi olduklarından dolayı pişman olmayacaklarını düşünmekteler.

Bitcoin fiyatının gelecekte yükselecek mi, yükselmeyecek mi olduğu konusunda henüz kesin bir bilgi olmasa bile Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanlarından Mark Yusko’ya göre kripto para yatırımlarının değerinin artması bugünden bu özel yatırıma sahip olması gerek.

Riskli yatırımlar!

Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanlarından Mark Yusko, kripto paraların riskli yatırımlar olsa da herkesin yatırımları arasında az, orta veya çok olarak mutlaka bulunması gerektiğini düşündüğünü açıkladı. Bugün 25 milyon insan kripto para yatırımı yaparken, bunların yarısına yakını veya daha fazlası sadece Bitcoin yatırımı tercih ediyor ve Bitcoin dışında diğer kripto para yatırımlarına asla güvenmiyor. Resmi kayıtlar ise bunu doğrulamakta son derece pasif.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları