fbpx
Haberler

”Yatırımcıların Bitcoin Alması Gerek”

Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanlarından Mark Yusko.

Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanlarından Mark Yusko, yatırımcıların portföylerinde kripto para birimlerini bulundurması gerektiği açıklamasında bulundu. Her yatırımcının yatırımlarında gelecekte kazanç için Bitcoin bulundurması gerektiğini, bunun gelecek için alınan büyük bir yatırım kararı olacağını açıkladı. Dünyadaki kripto para yatırımcılarının büyük bölümü henüz kesin olmasa da gelecekte kazançlarının yükseleceğini, bugün Bitcoin sahibi olduklarından dolayı pişman olmayacaklarını düşünmekteler.

Bitcoin fiyatının gelecekte yükselecek mi, yükselmeyecek mi olduğu konusunda henüz kesin bir bilgi olmasa bile Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanlarından Mark Yusko’ya göre kripto para yatırımlarının değerinin artması bugünden bu özel yatırıma sahip olması gerek.

Riskli yatırımlar!

Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanlarından Mark Yusko, kripto paraların riskli yatırımlar olsa da herkesin yatırımları arasında az, orta veya çok olarak mutlaka bulunması gerektiğini düşündüğünü açıkladı. Bugün 25 milyon insan kripto para yatırımı yaparken, bunların yarısına yakını veya daha fazlası sadece Bitcoin yatırımı tercih ediyor ve Bitcoin dışında diğer kripto para yatırımlarına asla güvenmiyor. Resmi kayıtlar ise bunu doğrulamakta son derece pasif.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı