Haberler

Yeni Fon Duyuran Bu Metaverse Altcoin Yükselişe Geçti!

The Sandbox yeni finansman turu için görüşmeler yapıyor.

Bloomberg’in haberine göre, konuyla alakalı bilgi veren kişiler, en popüler Metaverse platformu olan The Sandbox’ın hem yeni hem de mevcut yatırımcılardan yaklaşık 400 milyon dolar toplamak istediğini söyledi.

The Sandbox’un finansman turu için potansiyel yatırımcılarla görüştüğü belirtildi.

The Sandbox’ın değerlendirmelere devam ettiğini açıklayan kaynaklar, yeni finansman turu için büyüklük ve değerleme gibi ayrıntıların piyasa duyarlılığına ve yatırımcı talebine göre değişebileceğini ifade etti.

The Sandbox’ın en popüler metaverse platformu olması dolayısıyla HSBC’den Gucci’ye birçok kurumsal şirket platformdan arsa alıyor yada burada merkez açıyor.

İlgili Haber
Dev Banka Bu Kripto Para Projesinden Arsa Satın Alacak!
İlgili Haber
Gucci Ethereum Tabanlı Metaverse Projesinden Arazi Satın Aldı!

Büyük çoğunluğu blockchain oyun firması Animoca Brands’e ait olan The Sandbox platformu, geçtiğimiz Kasım ayında SoftBank liderliğindeki B serisi finansman turunda 93 milyon dolar toplamıştı.

Haberin ardından yükselişe geçen The Sandbox platformunun yerel tokeni SAND, CoinMarketCap verilerine göre 3,43 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bulunuyor ve  2,92 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu