Kripto HaberleriBitcoin468 Milyon Dolarlık Bitcoin Transfer Edildi

468 Milyon Dolarlık Bitcoin Transfer Edildi

Takip et

49,755.64 BTC ($ 468.500.000) ABD Doları değerindeki Bitcoin bugün bir balina tarafından farklı bir cüzdana gönderildi. Kripto para piyasasında son zamanlarda fiyat düşerken, yatırımcıların büyük oranda kayıplar yaşamadığı son dönemde böyle büyük miktarda bir Bitcoin gönderilmesi piyasada yatırımcıları fiyat düşüşü olabileceği endişesine neden oldu.

49,755.64 BTC ($ 468.500.000) ABD Doları değerinde Bitcoin’in bilinmeyen bir cüzdana bir kerede gönderilmesi piyasada milyon dolarlarca değerinde Bitcoin’in satılıp satılmayacağı konusunda bazı endişeler yarattı. Bitcoin’in gönderildiği ülke ve cüzdan bilinmezken, yatırımcılar balinaların yaptığı bu aktarım ile yükselişin mi yoksa ciddi bir düşüşün mü tetiklenecek olduğunu düşünmekteler.

*Bitcoin tutarı fiyata göre değişebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları