Kripto HaberleriBlockchainABD Gümrük ve Sınır Koruma Ajansı, Blockchain'i İzliyor!

ABD Gümrük ve Sınır Koruma Ajansı, Blockchain’i İzliyor!

Takip et

Washington, D.C. yönetimine geldiği günden beri Meksika ile sınırları koruma konusunda çok radikal adımlar atan Başkan Donald Trump yönetimi, başarılı oldu. Ancak Meksika ile sınırların %100 korunması için daha fazla adım atılması gerektiği konusunda bazı farklı adımlar atılması gerektiğide bilinen bir gerçek olarak ABD yönetiminin karşısına çıkıyor.

ABD Gümrük ve Sınır Koruma Ajansı, ise bu noktada devreye giriyor ve her geçen gün daha teknolojik önlemler almayı sürdürüyor. Ajans, Blockchain teknolojisini yakından takip ediyor ve uzun yıllardır bu teknolojiden nasıl yararlanılabileceği konusunda bazı çalışmalar yapıyor.

Çeşitli Blockchain projeleri olup olmadığı konusunda hiçbir bilgi bulunmazken, Ajansın özellikle gelecekte sınır koruma konusunda Blockchain’e daha fazla güvenebileceği iddiaları her geçen gün daha fazla artma eğilimi göstermeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları