Blockchain

ABD Gümrük ve Sınır Koruma Ajansı, Blockchain’i İzliyor!

Washington yönetimi Başkan Trump önderliğinde sınırların korunmasına tarihinde ilk kez bugün olduğu kadar önem verir durumda.

Washington, D.C. yönetimine geldiği günden beri Meksika ile sınırları koruma konusunda çok radikal adımlar atan Başkan Donald Trump yönetimi, başarılı oldu. Ancak Meksika ile sınırların %100 korunması için daha fazla adım atılması gerektiği konusunda bazı farklı adımlar atılması gerektiğide bilinen bir gerçek olarak ABD yönetiminin karşısına çıkıyor.

ABD Gümrük ve Sınır Koruma Ajansı, ise bu noktada devreye giriyor ve her geçen gün daha teknolojik önlemler almayı sürdürüyor. Ajans, Blockchain teknolojisini yakından takip ediyor ve uzun yıllardır bu teknolojiden nasıl yararlanılabileceği konusunda bazı çalışmalar yapıyor.

Çeşitli Blockchain projeleri olup olmadığı konusunda hiçbir bilgi bulunmazken, Ajansın özellikle gelecekte sınır koruma konusunda Blockchain’e daha fazla güvenebileceği iddiaları her geçen gün daha fazla artma eğilimi göstermeye devam ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu