Haberler

ABD Hükümetinin Suçlamaları Koltuğu Götürdü: BitMEX’in CEO’su Değişti!

BitMEX'in CEO'luk görevini uzunca süredir üstlenen Arthur Hayes artık CEO değil!

ABD hükümetinin suçlamaları sonrasında binlerce kullanıcının kaçtığı kripto türev borsası BitMEX’te yeni değişimler yaşandığı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre, BitMEX’te CEO dahil 4 sanığın görevlerinin bittiği ve yerlerine farklı yöneticilerin geldiği-getirildiği açıklandı. ABD hükümeti 1 yöneticinin tutuklanması ile sonuçlanan suçlama sonrasında 16 farklı kişi hakkında soruşturmanın devam ettiği ortaya çıkmıştı.

Tüm Dünyadaki Yatırımcıları Korkuttu

Yaşanan bu görev değişiminin ardından 100x Group’un işletme müdürü Vivien Khoo, geçici CEO’luk görevini üstlenirken, özellikle de tüm dünyadaki BitMEX yatırımcılarının güveninin geri getirilmesinin pek de mümkün olamayacağı yorumları yapıldı.

Özellikle geçici CEO’nun ne kadar süre göreve devam edeceği, bu süreç içerisinde borsanın yeniden güven kazanabilmesi için neler yapacağı, ya da borsanın kapatılması veya yaptırım uygulanması kararlarında ne gibi roller üstleneceği merak konusu oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu