Kripto HaberleriLibraABD, Libra'yı Lisansa Tabi Tutarsa Kullanımı ''Yasak'' Olmadan Engellenebilir

ABD, Libra’yı Lisansa Tabi Tutarsa Kullanımı ”Yasak” Olmadan Engellenebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dönemde internette kripto para ile ilgili sitelere özellikle Twitter’a bakıldığında herkes bir ”uzman” kesiliyor. Bu uzmanlar Blockchain teknolojisinin ne olduğu konusunda bir paragraflık açıklama bile yapamayacak düzeyde olsalarda ne yazık ki kripto para pazarında olan uzmanların yorumlarının önüne geçmeyi bazen başarabiliyorlar. Libra ile ilgili de durum bu. Facebook tarafından üretilecek olan 2020 yılında satışı başlayacak kripto para Libra hakkında şimdiden iddialar var.

ABD’li kongre üyesi yetkililer, Libra’nın durdurulması aksi durumda kendilerinin bunu engellemek için adımlar atabileceğini her gün Facebook’a iletiyor. Facebook ise bu açıklamalara aldırış etmeyerek adeta ABD’li yetkililere karşı çıktığını açık ve net ortaya koyuyor.

Uzmanlar ise Facebook’un skandallar ile dolu olan tarihini örnek vererek Libra’nın direkt olarak yasaklanmasından ise lisans adı altında yasaklanmasının veya ABD yönetiminin isteklerine uygun hale getirilmesinin mümkün olduğunu belirtiyor. Libra’nın bir şekilde ABD’li kongre üyelerinin istediğine uygun hale getirilecek olduğunu ifade etmekte olan kripto para uzmanları yakın zamanda Libra ile ilgili kongrenin lisans istemeye yönelik açıklamalar ile Facebook’u kongre ile ortak çalışmaya mahkum edebileceğini düşünmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları