BitcoinHaberler

ABD’li Senatör : “Kurtuluş Bitcoin’de (BTC)”

Senatör Cynthia Lummis'ten Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalar geldi.

Bitcoin ile ilgili ABD’den genelde regülasyon, yasaklama gibi kötü haberler gelse de az da olsa iyi haberler de geliyor. Bu da o iyi haberlerden birisi. Yakın zamanda, bazı kongre üyelerinin kripto paralara yönelik regülasyon söylentilerine karşı çıktıklarını paylaşmıştık.

İlgili Haber
ABD'den İyi Haber, Kongre Üyeleri Bitcoin (BTC) de Regülasyon'a Karşı

Amerika Birleşik Devletleri Senatörü Cynthia Lummis, geleneksel para sisteminin çökmesi durumunda Bitcoin’in hayat kurtarıcı olacağını düşünüyor.

Peter McCormack’ın sunduğu “What Bitcoin Did” söyleşine katılan ünlü Senatör, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. ABD senatosunda zamanının büyük çoğunluğunu, Bitcoin’i tanıtmaya ayırdığını belirten Senatör, dolarla Bitcoin’in nasıl koordineli olarak büyüyebileceğini, BTC’nin ne olduğunu, ne yaptığını ve potansiyelini Senato’da anlattığını sözlerine ekledi.

ABD dolarının doğası gereği enflasyonu içerdiğini düşünen Senatör, buna karşı korunmak için Bitcoin aldığını ifade etti.

” Ben bir hodlerım, ben sadece satın alırım, hiç satmadım.”

Covid-19 nedeniyle devamlı para basıldığını ve bunun ABD ekonomisini genel olarak tehlikeye attığını ifade eden Senatör, ” başarısız olursak alternatif bir yola ihtiyaç var ve o alternatif yolu Bitcoin olarak görüyorum.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu