HaberlerMetaverse

Ak Parti Metaverse’de Toplantı Yapacak!

Tüm partiler metaverse'e katılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın, partinin Metaverse dünyasına adım attığını ve partinin genel merkezini Metaverse’e taşıdıklarını açıklamıştı.

İlgili Haber
Deva Partisi'nden Kripto Para Açıklaması! Genel Merkez Metaverse'e Taşınacak!

Deva Partisinden sonra Ak Parti de Metaverse dünyasına girdiğini açıkladı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri yaptığı açıklamada 2022 Ocak ayında gerçekleştirilecek olan birim toplantısının Metaverse’de yapılacağını duyurdu.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve blok zincir teknolojileri üzerinde yükselecek olan Metaverse platformları yakın gelecekte gündelik hayatlarımızı ve iş sektörlerini dönüştürme potansiyeline sahip dijital mecralar olarak ön plana çıkmaya başlamıştır.

AK Parti olarak hem bu teknolojiyi içselleştirmek ve kullanmak hem de bu mecraların düzenlemeleri noktalarında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. AK Parti iktidarları döneminde ülkemize 19 yılda kazandırılan eser ve hizmetleri Metaverse dünyasına taşımaktayız.”

Açıklamasında partinin sanal gerçeklik dünyasıyla yakından ilgilendiğini ifade eden Başkan Ömer İleri, Metaverse konusunda Ak Parti’nin hangi adımları atacağını da anlattı:

“AK Parti Bilgi ve İrtibat Teknolojileri Genişletilmiş Vilayet Liderleri Eğitim ve İstişare Toplantısı’nda Metaverse dünyasına taşıdığımız eser ve hizmetlerin birinci örneklerini iştirakçilerin tecrübesine sunmuştuk.

29 Aralık 2021’de Genel Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirdiğimiz AK Parti MKYK toplantımızda ise Türkiye’nin vizyon yatırımlarından bir kaçının daha Metaverse demolarını tecrübeye sunduk.

Tüm bunlarla birlikte 2022 Ocak ayı ünite toplantımızı Metaverse dünyasında gerçekleştirecek ve Türkiye’de yeniden bir unsur imza atacağız. AK Parti Bilgi ve İrtibat Teknolojileri Başkanlığı olarak Metaverse çalışmalarını arttıracak ve bu çalışmalarımızı 81 Vilayet teşkilatımız ile ülke geneline yayacağız”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu