Libra

Almanlar Libra’ya Şüphe İle Yaklaşıyor!

Bürgerbewegung Finanzwende açıkladı.

Alman Bürgerbewegung Finanzwende, tarafından yapılan anket araştırması sonuçlandı. Sonuca göre Alman vatandaşlarının büyük bölümü Facebook’un kripto parası olan Libra’ya şüphe ile yaklaştıkları ve Libra’ya henüz ilk etapta ortaya çıkmadan asla güvenmediklerini açıkladı. Libra hakkında yapılan açıklamada kripto para biriminin şüphe uyandırdığını açıkladı. Bürgerbewegung Finanzwende tarafından yapılan araştırma sonucunda Almanya’da sadece %12’lik oranda olan bir grup insan Libra’nın kendileri için ve Almanya için iyi olabileceğini düşündüklerini açıkladı. Almanya’nın Libra ile savaşı bir süre devam edecek olsa da ülkede kripto para birimlerinin giderek daha fazla yaygın hale gelmesi ve ülkede kripto para birimi sahibi olan insan sayısının artışa geçmesi nedeniyle Libra’da eğer lisans ve engel süreci kötü olmaz veya kötü geçmez ise Alman vatandaşları Libra’ya daha fazla güven ve şans tanıyabilirler.

Kripto para projesi Libra bugüne kadar birçok ülkede bu kısacık zamanda tepki aldı ve bu nedenle birçok ülkede insanlar Libra almak yerine farklı kripto para birimi yatırımlarına yatırım yapmaya devam edeceklerini açıkladı. Libra bir yatırım aracı değil, ödeme aracıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu