Bitcoin MadenciliğiKripto Para

Asya ülkelerinde madencilik artabilir

Asya ülkelerinde kripto paraların son derece popüler olması ve son derece fazla insanın kripto para sahibi olması yatırımcıların kısa süre içerisinde çok seri bir şekilde artmasına ve daha fazla insanın yeni kripto para yatırım araçlarını denemesinde etkili sonuçlar sunuyor.

Çin, Güney Kore, Japonya ve Hong Kong vatandaşları ile Singapur vatandaşları arasında adeta bir kripto para sahibi olma yarışı sürerken bu yarışı sayı olarak en fazla Çin, etkili kullanım ve yatırım konusunda Güney Kore ve Japonya, en fazla tek hamlede yatırım konusunda ise Singapur karşılıyor. Bir süre sonra ise bu ülkelerde yaşayanların sıradan kripto para sahibi olmakla kalmayacak oldukları ve yeni alanlarda boy göstermeye başlayarak Bitcoin madenciliği yapmaya başlayacak olduklarına dair iddialar var iken, bunun temelinde her yıl daha fazla insanın Bitcoin sahibi olması ve Bitcoin madenciliği konusu ile ilgilenmesi gösteriliyor.

Önlem alabilir!

Çin hükümeti ve Güney Kore ile Singapur hükümetlerinin kripto para madenciliği konusunda daha fazla etkili yöntem ve önlemler ile adından söz ettirebilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu