BitcoinHaberlerKripto Para

Avustralya’nın En Büyük İşletmesinden Bitcoin Hamlesi!

Avustralyalı market zincirinden kripto para hamlesi geldi.

Yapılan anketler kripto para benimsenmesinin ve kullanımının günden güne arttığını ortaya koyarken Avustralyalı market ve petrol zinciri On The Run’dan kripto para hamlesi geldi.

Yerel haber kaynağı The Australian’ın haberine göre, büyük bir market ve petrol zinciri olan On The Run (OTR), yakın bir zamanda Güney Avustralya’daki yaklaşık 170 şubesinde Bitcoin gibi 30 kripto para birimleriyle ödeme almaya başlayacak.

Bu hamlesi ile birlikte kripto para ödemelerini kabul eden Avustralya’daki en büyük işletme olacak olan On The Run, müşterilerinin yiyecek, içecek ve benzin alışverişlerinde kripto para kullanımına imkan sağlayacak.

OTR, kripto para ödemeleri konusunda Singapur merkezli kripto para borsası Crypto.com ile anlaştı.

Şirketin kripto para ödemelerin kabul etmesinin büyüyen kripto para ekosistemine katılmak için bir fırsat olduğunu belirten OTR’nin yönetim kurulu başkanı Yasser Shahin sözlerine şu şekilde devam etti:

“Avustralya’da ve dünyanın geri kalanında kripto para birimlerinin benimsenme oranı ve ana akım olarak kabulü olağanüstü.

Bu yüksek benimsenme de bize, müşterilerimizin yararına olarak hızla büyüyen kripto para endüstrisinin ivmesinden yararlanmamız için açık bir fırsat sundu.”

OTR’nin kripto hamlesinin Avustralya’da kripto para birimi kullanımının ve benimsenmesinin daha yaygın hale gelmesi beklenirken, Mart ayının başlarında Avustralya Merkez bankası Başkanı Philip Lowe ve Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu başkanı Jeo Longo,  kripto para sektörünü daha iyi yönetebilmek için daha fazla yetki istemişti.

İlgili Haber
Avustralya Merkez Bankası, Ülkede Kripto Paraların Düzenlenmesi İçin Acil Yetki Talep Etti!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu