Kripto HaberleriAltcoinAxie Infinity'nin Ronin Köprüsünde Yine Sorun Yaşandı: Fonlar Güvende Mi?

Axie Infinity’nin Ronin Köprüsünde Yine Sorun Yaşandı: Fonlar Güvende Mi?

Takip et

Axie Infinity, Ronin köprüsünün Ethereum Blockchain’inden transferler sırasında bazı fonksiyonların sıkışmasına neden olan bilinmeyen bir sorunla karşılaştığını söyledi.

Axie Infinity ekibi, fonlarda kayıp yaşanmadığını ancak Ronin köprüsünü yeniden açtıktan sonra meydana gelen tekrarlayan bir sorun nedeniyle sıkıştığını iddia ediyor.

Bununla birlikte, Ronin Network yakın tarihli bir blog yazısında, doğrudan Ronin Köprüsü’nün sözleşme adreslerine gönderilen fonların kalıcı olarak kaybolacağı konusunda uyarmıştı.

Axie Infinity’nin Ronin Köprüsü Yeniden Açılmasından Sonra Sorunlarla Mücadele Ediyor

Altcoin ekibi, Ronin Köprüsü’nde meydana gelen ve Ethereum Blockchain’inden transferler sırasında bazı fonların sıkışmasına neden olan tekrarlayan sorunlarla ilgili olarak 2 Temmuz’da bir tweet attı:

“Sorunu tespit ettik ve çözüm üzerinde çalışıyoruz. Çözüm için köprüde bir güncelleme yapmamız gerekiyor. Doğrulayıcıların desteğiyle süreci başlattık ve güncellemenin önümüzdeki haftanın sonuna doğru yayınlanmasını bekliyoruz.”

Axie Infinity, Ronin Köprüsü’nün yeniden açılmasından bu yana sorunun yalnızca iki kez yaşandığını iddia ediyor. Ancak gelecekte bu tür sorunların yaşanıp yaşanmayacağını tahmin etmek zor görünüyor. Bununla birlikte geliştiricilerin açıklamasına göre planlanan güncellemenin ardından sıkışan fonlar daha önce belirlendikleri Ronin cüzdanlarına aktarılabilecek.

İlgili Haber
ABD Hazine Bakanlığı, 625 Milyon Dolarlık Ronin Saldırısının Arkasındaki Ülkeyi Açıkladı!

Son gelişme Axie Infinity’nin 1 Temmuz tarihinde arsa staking işlemlerini başlatmasının ardından geldi. AXS evreninde bulunan 16.794 arsanın 13.005’i platform üzerinde stake edilmeye başlanmıştı. Bazı kullanıcılar staking işlemlerinin AXS tokeni üzerinde enflasyon etkisi oluşturacağını ve tokenin değerinin azalabileceğini Twitter üzerinden ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları