Kripto HaberleriAltcoinBalina Cüzdandan Sıradışı Hamle: Bu Altcoini Unstake Etti! Yarısını Sattı, Yarısını Bekletiyor!

Balina Cüzdandan Sıradışı Hamle: Bu Altcoini Unstake Etti! Yarısını Sattı, Yarısını Bekletiyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Zincir üstü verilere göre bir kripto para balinası kısa bir süre önce “akıllı” bir altcoin trade’i gerçekleştirerek yüklü miktarda kar elde etmişe benziyor.

Söz konusu balina ilk olarak UniSwap üzerinden toplamda 47.148 adet GMX tokenini unstake ederek kilidini açtı.

İlgili Haber
Binance'te Listelemelerden Önce Alım Yapan Insider Tespit Edildi! CZ Açıklama Yayınladı!

Balina Hesap, GMX Altcoininden 4.2 Milyon Karda

Balina hesap unstake ettiği tokenlerin 27.148’ini 1.151 Ethereum karşılığında sattı. Söz konusu miktar bu yazının yazıldığı anlarda 2.08 milyon dolara tekabül ediyor. Balina hesap satış yaptığında GMX fiyatı 77 dolardan işlem görüyordu.

Balinanın önceki işlemleri incelendiğinde toplam 86.855 GMX satın aldığı (maliyeti 4.08 milyon dolar) ve Ekim 2021’den Mart 2022’ye kadar ortalama 47 dolarlık bir alış fiyatıyla stake ettiği görülüyor.

Söz konusu balina GMX altcoininden toplamda 4.2 milyon dolar karda gözüküyor. Bununla birlikte balinanın kripto para cüzdanında halen yaklaşık olarak 20.000 adet GMX daha duruyor ve bu tokenlerin toplam değeri de 1.5 milyon dolar civarında.

Cüzdan GMX altcoin staking ödüllerinden ise şimdiye kadar 362.5 Ethereum (589.000 dolar) ve 14.759 adet esGMX (1.06 milyon dolar) kazanmış.

Balinanın cüzdanında GMX tokenlerine ek olarak Arbitrum ağı üzerinde yaklaşık 3 milyon dolarlık Ethereum ve 273.000 dolarlık USDC stablecoini bulunuyor.

GMX, merkeziyetsiz bir spot ve perpetual kripto para borsası olan GMX’in yerel tokeni olarak işlev görüyor. GMX, platform üzerinde yönetim ve stake etme için kullanılıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları