Kripto HaberleriHaberlerBinance Avrupa'daki Kripto Para Genişlemesini Sürdürüyor!

Binance Avrupa’daki Kripto Para Genişlemesini Sürdürüyor!

Takip et

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance geçtiğimiz sene düzenleyicilerin yaptırımlarıyla karşı karşıya kaldıktan sonra bu alandaki çalışmalarına titizlikle devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Fransa ve İtalya’dan da benzer onay alan Binance son olarak İspanya Merkez Bankası’ndan önemli bir lisans aldı.

Haberi Twitter hesabından duyuran Binance, borsanın İspanya’daki yan kuruluşu Moon Tech Spain’in ülkenin merkez bankası tarafından sanal varlık hizmetleri sağlayıcısı (VASP) olarak tescil edildiğini açıkladı.

Bu kaydın Binance’in merkez bankasının kara para aklama ve terörle mücadele finansmanı kurallarına uygun olarak ülkede kripto para değişim ve saklama hizmeti sunmasına olanak tanıyacağı belirtildi.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası Binance, Fransa'dan Lisans Almayı Başardı! İşte Detaylar
İlgili Haber
Binance Etki Alanını Genişletiyor: Şimdi de Diğer Bir Büyük Avrupa Ülkesinden Onay Aldı!

Binance açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Binance, İspanya Merkez Bankası tarafından İspanyol yan kuruluşu için Sanal Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (VASP) olarak tescil edilmiştir.

Bu kayıt Binance’in merkez bankasının AML ve CTF kurallarına uygun olarak İspanya’da kripto varlık değişimi ve saklama hizmeti sunmasına olanak tanıyacak.”

Avrupa’da düzenleyicilerden aldığı onaylarla genişlemesini sürdüren Binance, yakın zamanda da Bahreyn ve Dubai’de faaliyet göstermek için lisans almıştı.

Binance kurucusu ve CEO’su CZ de şunları söyledi:

“Kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesi için etkili düzenleme şarttır.

Platformumuzun sektördeki en güvenli ve en güvenilir borsa olmasını sağlamak için uyumluluğa önemli ölçüde yatırım yaptık. Uyumlu araçlar ve politikalar sunduk.

Bu bağlamda Moon Tech’in İspanya’daki kaydı, ekiplerimizin kullanıcı korumasını her şeyin üstünde tutan bir platform sağlama konusundaki sıkı çalışmasının ve bağlılığının bir göstergesidir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları