HaberlerKripto ParaTRON

Binance Bu Altcoin Cüzdanlarında Bakıma Giriyor!

Binance Tron cüzdanlarında bakım yapılacağını açıkaldı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün yayınladığı bir blog gönderisinde Tron (TRX) cüzdanları için bakım yapılacağını paylaştı.

23 Haziran 06:00 UTC’den itibaren Tron cüzdanları için bakım yapmayı planladığını belirten Binance, bakımın yaklaşık bir saat süreceğini açıkladı.

Bu planlanan bakım nedeniyle Tron ağındaki TRX yatırma ve çekme işlemlerinin 23 Haziran 05:55 UTC itibariyle askıya alınacağı belirtildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Binance, 23.06.2022 06:00’da (UTC) TRON Network (TRX) için cüzdan bakımı yapacak . Bakım yaklaşık bir saat sürecektir.

TRON Network’teki (TRX) token ticareti, cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyecektir. TRON Network’te (TRX) para yatırma ve çekme işlemleri 23.06.2022 05:55 (UTC) tarihinden itibaren askıya alınacaktır .

Bakım tamamlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız.”

Geçtiğimiz hafta ise Binance, biriken ve yığılan işlemler nedeniyle Bitcoin (BTC) yatırma ve çekme işlemlerini askıya almıştı.  CZ, fonların güvende olduğunu ve çözüm için çalıştıklarını söylemişti.

İlgili Haber
Binance Bitcoin Çekim İşlemlerini Askıya Aldı! Fonlar Güvende Mi?
İlgili Haber
Binance, Düşüş Sırasında Bitcoin (BTC) Çekimlerini Durduran Olayın Nedenini Açıkladı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu