HaberlerKripto Para

Binance Bu Ülkeden Lisans Almak İçin Uğraşıyor!

Binance Avrupa kıtasındaki genişlemesini sürdürüyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao Almanya’nın Hamburg şehrinde düzenlenen Finance FWD Konferansında Binance’nin Almanya’da lisans almak için çalıştığını açıkladı.

Son olarak Fransa’dan onay alan CZ, Avrupa’ya açılmak için çalışmalarına devam ediyor.

Konuşmasında Binance’nin Almanya’da faaliyet göstermek için lisans başvurusunda bulunmayı planladığını belirten CZ, başvuruları ile ilgili şunları söyledi:

“Almanya’da lisans almayı umuyoruz. Ekibimiz Alman düzenleyicilerle görüşmelerini sürdürüyor.

Düzenleyicilerle direkt olarak ben konuşmadım, ancak ben aldığım geri dönüşlere göre bu görüşmelerin iyi gittiğini söyleyebilirim.”

Gizlilik nedeniyle düzenleyicilerle yapılan görüşmelere dair fazla detay vermeyen CZ, Binance’nin Almanya’da çok sayıda insanı işe aldığını sözlerine ekledi.

“Ülkedeki ilgili otoritelerle iletişim kurarak çok daha iyi bir iş çıkarıyoruz ve buradaki pazar payımızı büyütmek istiyoruz.”

CZ, geçtiğimiz aylarda Fransa’da yaptığı duyurusunda borsanın Avrupa genel merkezini Paris’te kuracağını söylemişti.

CZ, Fransa onayını Avrupa kıtasındaki genişlemesi için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanacağını ve Fransa başvurusunun Avrupa’nın en büyük ekonomisi olan Almanya’yı görmezden geldikleri anlamına gelmediğini ifade etmişti.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası Binance, Fransa'dan Lisans Almayı Başardı! İşte Detaylar
İlgili Haber
Binance Müşteri Hizmetlerine Telefon Desteği Geliyor! Türkçe Olacak Mı?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu