Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO'su CZ İddialara Cevap Verdi!

Binance CEO’su CZ İddialara Cevap Verdi!

Binance CEO'su CZ Forbes'un iddialarına cevap verdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance FUD haberleriyle karşı karşıya kalmaya devam ediyor.

Son olarak ABD’nin en önemli finans medya kuruluşlarından biri olan Forbes‘un iddialarına maruz kaldı.

İlgili Haber
Forbes, Binance ile İlgili İddialarda Bulundu: Binance Üzerinden Yeni FUD Dalgası mı Yayılmak İsteniyor?

Forbes, Binance’in müşterilerine bilgi vermeden 1.8 milyar dolarlık stablecoin teminatını başka hedge fonlarına transfer ettiğini iddia etti ve Binance’ı iflas etmiş FTX borsası ile karşılaştırdı.

Forbes’un bu iddialarına cevap veren Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) bu iddiaları “başka bir FUD” ve “temelsiz” olarak nitelendirdi.

FUD haberlerine zaman harcamak zorunda kaldığını belirterek söze başlayan CZ, Forbes’un Forbes gerçekleri kasıtlı olarak yanlış yorumlayan başka bir FUD makalesi yazdığını savundu.

“İsteksizce tekrar FUD’a zaman harcıyorum (4). Forbes, birçok suçlayıcı soru içeren, olumsuz dönüşler içeren, gerçekleri kasıtlı olarak yanlış yorumlayan başka bir FUD makalesi yazdı. Müşterilerimizin yaptığı bazı eski blockchain işlemlerine atıfta bulundular.

Bir borsanın nasıl çalıştığının temellerini anlamamış görünüyorlar. Kullanıcılarımız istedikleri zaman varlıklarını geri çekmekte özgürdürler. Para çekmeleri “alınan yüz milyonlarca kaydırılmış teminata” dönüştürülüyor.

Kullanıcılarımızın ayrıca para çekebilmek için önce Binance’e para yatırması gerekir ki bu da blok zincirinde kolayca izlenebilir. Makale, mevduat işlemlerini uygun bir şekilde yok sayar.

Makale, makale başlığı seçimi de dahil olmak üzere Binance ve FTX’i birlikte kategorize etmeye çalışmaktadır.

Ancak Binance, kullanıcıların Aralık ayında güvenli bir şekilde milyarlarca dolar çekmesiyle zamana meydan okudu.

Yeni bir sıfır bilgi (ZK) yaklaşımı (Vitalik tarafından önerilen) kullanarak, kullanıcılarımızın güvenliğini ve mahremiyetini koruyan rezerv kanıtı uyguladık.

Binance kullanıcı fonlarını her zaman 1:1 tutar.

Forbes’un asılsız makaleler yazmaya devam etmesi ve kendi güvenilirliğini kaybetmesi beni derinden hayal kırıklığına uğrattı.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları