Kripto HaberleriBinance CoinBinance CEO'su CZ, Kripto Para Portföyünü Açıkladı! "Bitcoin ve Bu Altcoinden Tutuyorum!"

Binance CEO’su CZ, Kripto Para Portföyünü Açıkladı! “Bitcoin ve Bu Altcoinden Tutuyorum!”

Takip et

Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinde 2022 yılında yaşanan sert düşüşler hem yatırımcıları hem de kripto şirketlerini etkiledi.

Three Arrows Capital, Celsius gibi kripto platformları zor günler yaşarken yatırımcılar da büyük miktarda zarara uğradı.

Zarara uğrayan yatırımcıların bazıları zararlarına rağmen hodl etmeye devam ederken, bazıları ise satmayı tercih ediyor.

Bu bağlamda dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘nin CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Twitter’da yaptığı paylaşımda portföyünde hangi kripto paraların bulunduğunu açıkladı.

Piyasadaki sert düşüşlere ve yüksek volatiliteye rağmen elindeki kripto paraları satmayan CZ, elindeki Bitcoin (BTC) ve Binance Coin’lerini (BNB) satmadığını söyledi.

“Hala aynı miktarda BNB ve BTC’ye sahibim.”

CoinGecko verilerine göre, Kasım 2021 yılındaki ATH’sinden BTC yaklaşık %70, BNB ise %65 oranında düşmüş durumda.

Bu kayıplara rağmen elindeki BTC ve BNB’leri satmayacağını ifade eden CZ, kripto paralara olan inancını sürdürüyor.


Daha önceki röportajlarında yaşanan ayı piyasasının normal bir durum olduğunu, bu şartlara dayanan yatırımcıların yaşanacak boğada daha güçlü olacağını söyleyen CZ, bu seviyelerin elinde fazla nakit olan yatırımcılar için alım fırsatı olduğunu söylemişti.

CZ ayrıca, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamasında fiat parası olmadığını sadece kripto parası olduğunu ifade etmişti.

İlgili Haber
Bitcoin Ayı Piyasasında Yatırımcılar Ne Yapmalı? Üzülmeyin
İlgili Haber
Binance CEO'su Bitcoin Ayı Piyasası Hakkında Konuştu! "Bu İlk Değil"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları