HaberlerMetaverse

Binance US, Solana Metaverse’ünde Ofis Açıyor!

Binance metaverse alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesinden sonra köklü şirketler de Metaverse dünyasına girmeye başladı.

Daha önce de Bloktopia üzerinde sanal mağaza açan dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, Metaverse alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Binance’nin ABD kolu Binance US, Solana blockchain’i üzerinde inşa edilmiş Metaverse platformu olan “Portals’ta” bir ofis açacağını açıkladı.

Portals, kullanıcıların binaları ve etkileşimli odaları keşfedebilecekleri bir kentsel ortamı yeniden oluşturuyor.

Portals topluluk ve ortaklıklar başkanı Chris Lund, Twitter paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Binance.US, en son haberleri ve olayları sanal olarak sunmaya odaklanarak Portals Downtown‘da bir yer ediniyor.”

Lund ayrıca kripto borsası FTX’in ABD kolu olan FTX.US’un da Portals’ta kendi ofisini kuracağını sözlerine ekledi.

Binance US sözcüsü Zachary Tindall ise Metaverse sanal dünyasının borsa kullanıcıları için bir buluşma yeri olması gerektiğini belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Binance.US topluluğunun bir araya gelmesi için meta veri tabanında bir alan yaratıyoruz. Bu adım, yeni ortamlarda topluluğumuza ulaşırken ileriye dönük olarak attığımız birçok adımın ilki.”

Geçtiğimiz günlerde elektronik devi Samsung da Metaverse dünyasına girdiğini, popüler Metaverse projesi Decentralanda’da New York’daki ünlü Samsung 837 mağazasının Metaverse versiyonunu başlattığını duyurmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu