HaberlerWarren Buffet

Binance Çıldırdı %70 İndirim!

Binance Kayıt Ol Yüzde 70 İndirim Kazan

Dijital para yatırımcılarının en çok kullandığı borsalardan biri olan Binance’dan herkesi mutlu edecek bir haber geldi. Yayımlanan bilgilendirme mesajında, altyapıda bulunan teknik problemlerin yavaşlamaya neden olduğundan dolayı başlatılan bakım sürecinin sona erdiğini açıkladı. Sitenin bakım haberini geçtiğimiz günlerde açtığımız konudan öğrenebilirsiniz.9 Şubat sabahında sitenin eski haline döndüğünü açıklayan yetkililer, bu süreci anlayış ile karşılayan kullanıcılarına 2 hafta boyunca yüzde 70 indirim yapacaklarını söylediler.

Binance Kayıt Olma Rekoru Günlük 240 Bin Yeni Üye

Binance, dijital para sektöründe başarı basamaklarını 4’er 5’er çıkmaya devam ediyor. Özellikle son 6 ay içerisinde yaptığı birçok başarılı uygulamalar sayesinde, dijital para birimleri yatırımcıları tarafından en çok ziyaret edilen borsalardan biri oldu.

Binance’ın bu başarısını elbette ki rakamlarda doğruluyor. Forbes’in ilk kez açıkladığı ‘’Dijital Para Zenginleri Listesinde’’ kendisine yer edinen Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, ana akım uzmanı olarak tanınıyor. Hatta katıldığı bir organizasyonda Zhao, Warren Buffett’ı korkusuz bir şekilde eleştiri yağmuruna tutmuştu.

2018 Ocak ayı istatistiklerine bakıldığında en büyük dijital para borsasının Binance olduğunu söyleyebiliriz. Hatta ocak ayında Binance’e günlük kayıt olan üye sayısı 240 bin gibi korkunç bir rakama ulaşınca, borsa bir süre üye alımını kapatmıştı.

 

Twitter’da Açıkladı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter’dan yaptığı duyuruda, bakım esnasında oluşan yavaşlamalara rağmen veri tabanının hiçbir şekilde hasar görmediğini açıkladı. Zhao bu açıklamadan sonra attığı başka bir tweet de şunları söyledi:

‘’Bulut altyapımıza çok büyük bir DDoS saldırısı düzenlendi. Bu saldırı ile çok rahat bir şekilde başa çıkabildik. Ancak web sitemiz üzerinde ara sıra yavaşlamalar olabilir.’’

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu