Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 10.200 Dolara Gerileyerek Düşüşe Geçti!

Bitcoin 10.200 Dolara Gerileyerek Düşüşe Geçti!

Takip et

Bitcoin fiyatının son zamanlarda düşüş hareketi devam ediyor. 10.400 doların üzerini görmesine rağmen bugün sadece 1 dakika kadar kısa bir zaman diliminde 200 dolardan fazla değer kaybı yaşaması yatırımcıların korkulu rüyası oldu. Bitcoin’i 10.000 dolar çizgisi altına geriletip geriletmeyeceği bugün birçok yatırımcının aklına gelen soru olsa da yatırımcıların çoğu bu fiyat düşüşlerinin son bulmasının biraz daha zaman alabileceğini ve fiyatın 200 dolar değer kaybetmesinin arkasından tekrar değer kazanabileceğine inanıyorlar.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar devam edeceği ile ilgili bazı kripto para analistleri ise yatırımcıların bu dönemde alımlar yapabileceği ve fiyatların tekrar yükseliş eğilimi yaşayabileceğine inandıklarını dile getiriyorlar. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının yakın zamanda altcoin fiyatlarına da etkisi oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları