Bitcoin

Bitcoin 10.200 Dolara Gerileyerek Düşüşe Geçti!

Bitcoin fiyatı tekrar düşüyor...

Bitcoin fiyatının son zamanlarda düşüş hareketi devam ediyor. 10.400 doların üzerini görmesine rağmen bugün sadece 1 dakika kadar kısa bir zaman diliminde 200 dolardan fazla değer kaybı yaşaması yatırımcıların korkulu rüyası oldu. Bitcoin’i 10.000 dolar çizgisi altına geriletip geriletmeyeceği bugün birçok yatırımcının aklına gelen soru olsa da yatırımcıların çoğu bu fiyat düşüşlerinin son bulmasının biraz daha zaman alabileceğini ve fiyatın 200 dolar değer kaybetmesinin arkasından tekrar değer kazanabileceğine inanıyorlar.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar devam edeceği ile ilgili bazı kripto para analistleri ise yatırımcıların bu dönemde alımlar yapabileceği ve fiyatların tekrar yükseliş eğilimi yaşayabileceğine inandıklarını dile getiriyorlar. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının yakın zamanda altcoin fiyatlarına da etkisi oluyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı