Bitcoin

Bitcoin 100 Bin Doları Görür Mü? Ünlü Analistten Şok Tahmin

Ünlü analistlerden Bitcoin'ie ilgili dudak uçuklatan tahminler!

Bitcoin’le ilgili 2020 yılı için çok çeşitli tartışmalar mevcut. Kimileri yeni bir çakılma yaşayacağını ileri sürerken kimileri de 100 bin dolar seviyelerinin geleceğini iddia ediyor. Her ne kadar yeni bir boğa ve beraberinde gelecek yeni ralli beklentileri olsa da kripto para piyasasını etkileyen çok çeşitli faktörler olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Özellikle çok yüksek fiyat tahmininde bulunanların aklında hala ünlü bilgisayar geliştiricisi Hal Finney’nin bir zamanlar yaptığı 10 milyon dolarlık yükseliş imaları olduğu kesin. Nitekim Finney’in yolundan gidenlerin sayısı bir hayli fazla. Ünlü analist PlanB, Morgan Creek Capital kurucusu Mark Yusko, Nexo’nun kurucusu Antoni Trenchev ve Bitcoin geliştirme firması Blockstream’in CEO’su Adam Back bunlardan birkaçı.

İlgili Haber
Ünlü İsim 2020 Bitcoin Tahminini Açıkladı: 50 Bin Dolar!
İlgili Haber
Bitcoin Fiyatı 2021 Yılına Kadar 100 Bin ABD Dolarına Yükseliş Gösterecek

Son iddialı tahmin Bitcoin geliştirme firması Blockstream’in CEO’su Adam Back’ten geldi. CEO, PlanB’nin 100.000 dolarlık fiyat tahminlerine cevap verdi ve ABD dolarının enflasyonuna karşılık yatırımcıların Bitcoin’e yöneleceğini belirtti. Back’e göre bu yöneliş Bitcoin’i 100.000 dolarlık seviyeye çıkaracak.

Bitcoin’le ilgili art arda gelen iddialı tahminler gündemi meşgul ederken şimdi herkesin gözü olası bir Bitcoin boğa dönemine çevrilmiş durumda.

Öte yandan Bitcoin‘in yeni bir rekor kırabilmesinin mümkün olup olmadığını maddeler halinde kaleme aldığımız yazımızı inceleyebilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Yeniden 20.000 Doları Görebilecek Mi? Maddeler Halinde Sıraladık!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu