Bitcoin

Bitcoin 12.000 Doları Zorlamaya Başladı

Bitcoin fiyatı tekrar 12.000 dolar zorlamaya başladı. Kripto para biriminin değeri 11.803 dolara kadar yükseldi ve piyasada en iyi değer kazananlar arasında yer almayı başardı. Başka bir kripto para birimi olan Litecoin ise geçmiş haftalardaki performansını bugün gösteremezken, kripto para birimlerinin yarısından daha fazlası değer değişimi ile karşı karşıya ve yatırımcıların son dönemde beklentileri giderek artıyor. Kripto para birimlerinin değerinin bu kadar fazla bu seviyede kalmış olması ve Bitcoin fiyatının 12.000 dolara bir türlü yükselmemesi yatırımcıları tedirgin etti.

Piyasadaki yatırımcılar fiyatların düşüşünden dolayı endişe ederken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise bu konuda belirli problemler ile karşı karşıya kaldıklarını, Bitcoin fiyatının 12.000 doları görüp görmeyeceğinden dolayı emin olamadıkları için 200 dolar farkın kapanmasını beklemekte kararlı olduklarını açıkladı. Bitcoin’in fiyatında düşüş veya yükseliş olmasının mümkün olup olmayacağı konusunda ise 24 saat ve 48 saat içerisinde 12.000 doların tekrar görülmesi mümkün olarak görülüyor. Bitcoin fiyatının düşmesi durumunda ise yatırımcıların piyasa güveni dahada dibe doğru hızlıca bir düşüş eğilimi gösterebilecek potansiyele sahip.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu