AltcoinKripto Para

Bitcoin 2 (BTC2) Son 7 Günde Yüzde 64 Değer Kazandı! Yatırımcılar Dikkat!

Listelenen kripto para birimlerinden bir tanesi olan Bitcoin 2 (BTC2) son 7 gün içerisinde %64 değer kazandı.

Son dönemde en çok değer kazanan kripto para birimlerinden bir tanesi BTC ile zaman zaman karıştırılan ve BTC ile yakından direkt herhangi bir ilgisi olmayan Bitcoin 2 (BTC2) olmakta. Bu altcoin olarak adlandırılan kripto para birimi son 7 gün içerisinde %64 oranında değer kazanırken, son 24 saat içerisinde ise %27 oranında değer kazandı.

Yatırımcılarına son 7 gün içerisinde çok iyi kazanç getiren Bitcoin 2 (BTC2) son dönemde özellikle yatırımcıların dikkatini çekerken, Bitcoin (BTC) ile karıştırıp yatırım yapan çok az sayıda yatırımcının da bu yükselişten payını almış olduğu tahmin ediliyor.

Henüz hacimsiz borsalarda işlem gören ve BTC’ye olan isim benzerliğiyle dikkat çeken BTC2’ye ve bu tarz hacimsiz altcoinlere yatırım yaparken mutlaka dikkatli olunmalı. Zira bu gibi hacimsiz coinlerde yükseliş miktarları büyük olsa da düşüş miktarları da bir hayli fazla olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu