Bitcoin

Bitcoin 2019 Yılında Rekor Kırabilir

Bitcoin fiyatı 2019'da Galaxy'e göre rekor kırabilecek.

Galaxy isimli sosyal medyada kripto paralar hakkında yorumları ile ünlü olan isim, kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında kripto paraların 2019 yılında daha iyi olabileceğini ve insanların tercihlerinin 2019’da daha önemli olabileceğini iddia etti. Bitcoin hakkında tahmini sorulan ‘Galaxy’ kendisinin tahmininin 2019 yılında Bitcoin ile ilgili iyimser olduğunu ve 2019 ortasında veya sonunda Bitcoin fiyatında 2015 yılındakine benzer bir hamle olabileceğini açıkladı.

Bitcoin fiyatının yükseleceğini ve insanların kripto para birimlerinde 2015 yılında yaşananların aynısını yaşayabilecek olduklarını açıklayan ünlü kripto para analistinin bu açıklamaları kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından tartışıldı.

Bitcoin 2019’da ilk 6 ayı kötü geçirecek

Bitcoin hakkında açıklamalarda bulunan analistlerin büyük kısmı kripto para birimlerinin ve Bitcoin’in ilk 6 ay başarısız olacağını belirtiyor. İddialar, Bitcoin fiyatının ilk 6 aydan sonra yükselebilecek olduğu ve fiyatının yükselecek olması ile birlikte yatırımcıların tekrar kripto paralara yönelik olarak rekor kırılması beklentisi ile alım yapmaya başlayabilecek oldukları yönünde. ‘Galaxy’ kripto para birimlerinin bu yıl içerisinde yaşayabilecek olduğu değişimler hakkında ayrıntılı bilgi vermiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu