bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 6.300 Dolar Oldu

Bitcoin 6.300 Dolar Oldu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında gün içerisinde 200 dolardan fazla bir artış olması kripto para piyasalarında yatırımcılar için büyük bir satış ve aynı zamanda büyük bir alım talebi gösterilmesine neden oldu. Bitcoin fiyatı ne kadar oldu, diye merak ederek kripto para birimlerinin fiyatının yükselip yükselmediğini kontrol eden Bitcoin yatırımcıları Bitcoin fiyatının 6.300 dolar olduğunu görünce ise bir şaşkınlık yaşadılar.

Binance kripto para borsasının hacklenmesinin hemen ardından yatırımcılar büyük oranda düşüş olabileceği endişesi yaşamış ve kripto paraların değerinin büyük oranda düşmesinin mümkün olduğunu düşünüyorlardı.

Bitcoin ise tam tersini bugün yaptı, 6.300 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin fiyatının ne kadar süre boyunca yükselmeye devam edecek olduğu ve ne kadar süre bu seviyeyi koruyabilecek olduğu konusu merak konusu. Bitcoin fiyatının 6.300 dolara yükselmesi ile diğer kripto para birimlerinin fiyatında da ciddi bir artış olması bugün gün sonuna kadar muhtemel.

Bitcoin fiyatındaki yükseliş 6.300 dolardan sonra 6.400 dolar seviyesi ve 6.500 dolar seviyesine doğru olabilir.

Bitcoin fiyatını canlı olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları