Bitcoin

Bitcoin 8.000 Doları Geçti!

Bitcoin piyasa hacmi ve piyasa fiyatı yükseliyor.

Bitcoin fiyatında yeni bir düzlüğe çıkıldı. Bitcoin son günlerin en iyi yükselişini yaşayarak 8.000 dolar seviyesini geçti.

Bitcoin son günlerde 400 dolar değerinde ciddi olmayan bir fiyat düşüşü yaşadı ve bunun arkasından, çok kısa süre içerisinde fiyatında değer kayıpları yaşanmaya devam etti. Bitcoin ve kripto para yatırımcıları bu düşüşler karşısında pek fazla satış ve karlılık satışları yapmayarak Bitcoin fiyatını bir süre korudular.

Yatırımcılar, bu kadar kısa süre içerisinde kripto para biriminin değerinin yükseleceği günü beklediklerini ifade ederken, bugün 200 dolar civarı bir değer kazanarak %2.3 oranında artan Bitcoin fiyatı 8.029 doları gördü.

Bu yükseliş sonucunda kripto para biriminin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda bazı endişelerde son bulurken, fiyatın bir süre kendi kendisini bu seviyede yatırımcıların yeni talepleri sonucunda kripto paranın değer ve piyasa hacminin daha büyük oranda artması yakın zamanda gerçekleşebilir.

Bitcoin ve kripto para birimi sahipleri son dönemde beklentilerinin yükselişten yana olmadığını belirtiyor, analistler ise sessizliğini koruyordu. Ancak orta ve uzun vadede BTC fiyatının yükseleceği görüşü piyasada ağır basıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu