Bitcoin

Bitcoin 9.000 Dolar Olacak Mı?

Bitcoin fiyatı yükselecek mi?

Bitcoin fiyatı son bir gün içerisinde değer üzerine değer kazandı. Bitcoin fiyatındaki değer artışları son günlerde ciddi seviyelere ulaşarak son 30 günün en iyi seviyesini tekrar test etmeye başladı. Yatırımcılara göre bu yükselişlerin arkasında son dönemde balinalar bulunurken, bunların büyük bir bölümünün aslında kripto para pazarını güçlendiren gelişmeler olduğu ifade edildi.

Bitcoin fiyatındaki 9.000 dolar seviyesi beklentisi kesin olmasa bile yakın vadede olabilecek bir gelişme. 8.800 doları geçen bir kripto paranın yakın vadede değerinin artabileceği, değerinin artmakla birlikte piyasa hacminin değer artışı görebileceğini düşünmek normal.

Yatırımcılara bakılırsa ve kripto para analistlerine bakılırsa 9.000 doları bugün bile görebilecek olan Bitcoin’in 200 dolar kadar bir değer kazanması ile 9.000 doları görmesi aylardır devam eden düşük fiyat gerilimlerinin bir son bulması anlamına gelecek. 10 bin dolar için ise oldukça uzun süre beklemek gerekmeyecek olsa da kripto para analistlerine göre 9.000 dolar seviyesinden hemen sonra 10 bin doları beklemek daha uzun bir zaman alacak ve en azından bir anda 9 bin dolar üzerine çıkılmayacak.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu