AnalizBitcoin

Bitcoin Analistinden Dudak Uçuklatan Tahmin

Ünlü analist Max Keiser'den BTC ile ilgili açıklamalar.

Ünlü analist Max Keiser, Bitcoin ve Çin’in çıkarmaya hazırlandığı DCEP isimli kripto para ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çin’in yıllardır altın stokladığını ve çıkaracağı kripto para birimini Yuan ile değil altın ile destekli çıkarabileceğini ifade etti. Bunun olması durumunda da Çin’in gerçekten bu sektörde lider olacağını ve ABD Dolarının ciddi sıkıntılar çekebileceğinin altını çizdi.

Çin’in 20 bin ton altın rezervi olduğunu ifade eden Keiser, “bu hamle ile dünyadaki ABD Doları egemenliğini son bulacağını düşünüyorum” dedi.

Bilindiği gibi Çin özellikle son zamanda yaptığı açıklamalar ve hamleler ile kripto para piyasasını adeta uçuşa geçirmişti.

İlgili Haber
Son Dakika: Çin'in Kripto Parası Hakkında Sıcak Gelişme!

Ünlü Analistten İddialı Bitcoin İddiası

Çin hakkında konuştuktan sonra Bitcoin için de öngörüsünü sunan Max Keiser, yakında dünyada lider ülke olmak için devletlerin kripto para yarışına gireceğini ifade ederek, bu hamlelerden sonra Bitcoin 10 milyon dolar bile olabilir dedi.

Asıl olmasını beklediğini tahminini 100 bin dolar olarak açıklayan Max Keiser, dolar karşısında BTC ilerleyen süreçlerde 10 milyon dolara kadar gidebilir diyerek birçok kesimin dikkatini üzerine çekmiş oldu. Özellikle Çin gibi bir ülkenin bu sektörde yatırımlar yapması, diğer süper güç olan tüm devletleri harekete geçirecek ve bu da en nihayetinde Bitcoin’e yarayacaktır.

İlgili Haber
Bitcoin'in Büyük Yükselişinin Ardında Çin Mi Var? Fiyat Daha Da Artabilir
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu