AnalizBitcoin

Bitcoin (BTC) İçin 8 Bin Bandı Olası mı? Türk Analistler ve Bloomberg Aynı Görüşte

Birçok analist BTC'nin yükselişe geçeceği görüşünde birleşiyor.

BTC’nin piyasalardaki dalgalanma eğiliminin kripto para yatırımcılarının tepkilerini çektiğini ve söz konusu kripto para biriminin gidişatı konusunda farklı görüşler ileri sürüldüğünü önceki haberimizde paylaşmıştık.

İlgili Haber  "Bitcoin Düşebilir De Yükselebilir De!"

Bitcoin fiyatı son birkaç saatlik düşüş sonrası 7,300 dolar seviyesine gerilese de BTC’nin yakın vadede 8 bin dolara çıkabileceğini düşünen de analistler var.

8 Bin Dolar Bandı Olası mı?

Bloomberg’ün paylaştığı grafikteki GTI Vera Convergence Divergence Indicator’ına göre Bitcoin yeniden yükselişe geçebilir ve bu BTC için yeni bir alım fırsatı doğurabilir.

Bitcoin’in yakın vadede artacağını düşünenler arasında ünlü Türk analist Selcoin de var. Selcoin yakın zamanda BTC’nin 8500 dolar seviyelerine kadar çıkacağını düşünüyor.

BTC hakkındaki görüşlerini maximalist olarak belirten ve BTC’de hareketlerin parabolik olduğunu ifade eden Selcoin’in orta ve uzun vadedeki tahminlerini yazımızdan okuyabilirsiniz:

İlgili Haber  Ünlü Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı