blank
BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin (BTC) Ana Akım Olma Yolunda Hızla İlerliyor! Milyar Dolarlık Fon Yatırım Yapacak!

Kripto paralar ve Bitcoin ana akım olma yolunda daha emin adımlarla ilerliyor.

Kripto para sektörü büyümeye devam ederken daha fazla yatırım şirketi yönünü bu alana dönüyor. Bloomberg’in haberine göre kervana katılan son yatırım şirketi Bravan Howard oldu.

Milyar dolarlık varlık yönetimi şirketi bugünlerde kripto para birimlerine yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Bloomberg’in ismini açıklamadığı kaynağına göre Aron Landy liderliğindeki şirket 5.6 milyar dolarlık hedge fonunun %1.5’lik kısmı ile kripto para yatırım yaparak bu alana adım atmış olacak. Şirketin kripto paralara yatırım yapacağına ilişkin bilginin gizli kalmasını istediği ancak sızdırıldığı öğrenildi.

Şirket sözcüsünün konuya ilişkin açıklama yapmaktan çekindiği ifade edildi.

Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmesi sonrası kripto paraların hukuki statüsüne ve geleceklerine yönelik önyargıların kırılmaya başladığı düşünülüyor. Bu büyük hamle sonrası kripto paralar ve Bitcoin ana akım olma yolunda daha emin adımlarla ilerleyecek.

Bravan Howard gibi milyar dolarlık varlık yöneticilerinin Blackrock ve Paul Tudor Jones gibi şirketlerin safına katılması bunun en güzel göstergesi.

Bunun yanı sıra haberde atıf yapılan kaynağa göre Heaven sadece Bitcoin ile ilgilenmeyi düşünmüyor. Bravan Howard’ın kripto paralara geniş bir yelpazeden bakması bekleniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 Yorum

  1. Sanal para düzenlemesi doğru bir karar insanlar olmayan bir varlığa yatırım yapıyor sonra da balon patlayınca üzülüyor.Merkez bankaları yılını tam hatırlamıyorum altın varlığına dayanarak o tutarda para basıyordu. ABD altın karşılığı olmadan para basmaya başladı dünyadaki tüm doların altın karşılığı olmadığı için kağıttan kale gibi. Her ne kadar güçlü görünse de dolar uçurumun kenarında şimdide doları kurtarmak için küreselleşme adı altında sanal paralara geçilerek dolar kurtarilmak isteniyor. Piyasalardaki doların karşılığı yok. Nasıl bankalar içi boşaltılarak soyulduysa bu işi bireysele dökerek cebinizdeki paraya göz diktiler. Sanal olan paraya yatırım yapmak intihar etmek olur.Bu tamamen karşılıksız aşk gibi.Bu oyuna gelmeyelim bunlardan uzak durmak bizim yararımızadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu