Bitcoin

Bitcoin (BTC) Tahminleri İle Tanınan Ünlü İsimden “Büyük Hareket” Açıklaması

BTC tahminleri ile sektörde yer edinen Tone Vays, Bitcoin grafiği ile ilgili kilit bir noktaya değindi.

Lider kripto para birimi Bİtcoin (BTC) son dönemde yaşanan makro hareketlilikten bir olumlu bir olumsuz etkilense de ünlü analist Tone Vays her şeyin iyileşeceğinden emin.

Vays, 120.000 abonesine yönelik yayınladığı videosunda Bitcoin grafiğini yorumladı ve korkulacak bir şey olup olmadığını açıkladı.

İlgili Haber
Savaş İhtimali ve FED'in Faiz Artırması Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkiler? Uzmanlar Cevapladı

Vays, BTC Hedefini Açıkladı

Deneyimli kripto para analisti, yeni videosunda 120.000’den fazla  abonesine BTC grafiğinin şu ana kadar iyi göründüğünü ancak Bitcoin fiyatının yükselmesi için kırılması gereken bir çifte direnç olduğunu aktardı.

Vays aynı zamanda Bitcoin fiyatının Lucid SAR sinyali verdiğini ve bunun aslında parabolik SAR indikatörünün benzeri bir trend indikatörü olduğunu aktardı.

Haftalık grafik çok iyi gözüküyor. Hala haftanın sonuna kadar çok yolumuz var ancak olumlu düşünüyorum. Önümüzdeki hafta için bullishim ve eğer bu hafta da yükseliş gelirse büyük ihtimalle Lucid SAR’ı geçeriz. Bu, domino taşları için üçüncü veya dördüncü numara orak görülebilir ve bunun devamında son 2 domino yani 43.500 dolar ile 46.500 dolar hareketli ortalamaları yer alıyor ve BTC bunları kırıyor.”

Analist, Bitcoin fiyatı için 52.000 dolara işaret ediyor ve bunun kırılması ile BTC’nin eski rekoruna yaklaşacağını düşünüyor. 52.000 dolar bölgesi “ay bölgesi” olarak vurgulandı ve analist önümüzdeki hafta bunun üstüne çıkılmasını beklemekte.

Vays’a göre eğer Bitcoin buraya ulaşamadan düşüşe geçerse 36.000 dolar seviyesine kadar gerileme görmek mümkün olur.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu