Bitcoin

Bitcoin Çöküyor Mu? Fiyat 9.300 Dolara Geriledi

Bitcoin fiyatında yeniden düşüş başladı.

Bitcoin fiyatı son birkaç dakika içerisinde 200 dolardan daha çok piyasa fiyatından değer kaybetti. Kripto para birimi yatırımcısı çok sayıda kimse karar vermekte zorlanırken, birçok yatırımcı alım ve satış yapma konusunda ciddi bir kararsızlık yaşamaya başladı.

Bitcoin güncel piyasa fiyatında 9.300 dolara düşüş yaşanması, mevcut yatırımı olan ve 9.500 dolardan yatırım yapan yatırımcıların aklında soru işaretine neden olmuş durumda.

9.300 dolar seviyesinden sonra 9.000  dolar ve altına düşüş yaşanıp yaşanmayacağı konusu büyük bir soru işareti olsa da, yatırımcıların büyük çoğunluğu karar vermek ve yatırım yapmak ile ilgili bugünlerde çekincelerine yanıt bulamıyor gibi.

İlgili Haber
Bitcoin'de Düşüş Devam Ediyor! Yeni Yön Ne Tarafa Olacak?

*Güncel Bitcoin fiyatının yakın zamanda daha fazla düşmesi durumunda ise 8.000 dolarlı fiyat seviyelerine gerileme yaşanması mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu