bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 1 Milyon Dolar Olacak!

Bitcoin Fiyatı 1 Milyon Dolar Olacak!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Harold Christopher Burger isimli kripto para yatırımcısı ve kripto para birimi analistinin yeni iddiası 1 milyon dolar Bitcoin fiyatının kısa sürede gerçek olmayacağını en erken 2028, en geç 2037 yılında gerçekleşecek olduğu açıklamasında bulundu. 2021 ve 2028 yılları arasında Bitcoin fiyatının 100 bin dolara yükselecek olduğunu ancak daha sonra en erken 2028 en geç 2037’de ise 1 milyon doların görülecek olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkında geçmiş verileri analiz ettiğini ve bu veriler ışığında adımlar atarak bu tahmine ulaştığını açıklayan Harold Christopher Burger, kripto para fiyatlarının gelecekte yükselmeye devam edeceği konusunda iddialarının doğru olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatı hakkında sürekli yeni iddialar ortaya atılırken 100 bin dolar ve 1 milyon dolar ile 500 bin dolar seviyeleri herkes için önemli gelişmeler. Eğer Bitcoin fiyatı 1 milyon doları bulursa bugünün yatırımcıları tarihte görülmemiş bir kazanç sahibi olacaklar ve beklediklerinden çok fazla paranın sahibi olarak zengin olabilecekler. Bitcoin fiyatının ne zaman bu seviyeleri göreceği ise önceden %100 kesin olarak bilinebilecek bir konu değil ve tahminler ile hareket etmek bazen kayıplar yaratabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları