Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 1 Milyon Dolar Olacak!

Harold Christopher Burger isimli kripto para analisti Bitcoin fiyatının 1 milyon dolar olacağını iddia etti.

Nexo

Harold Christopher Burger isimli kripto para yatırımcısı ve kripto para birimi analistinin yeni iddiası 1 milyon dolar Bitcoin fiyatının kısa sürede gerçek olmayacağını en erken 2028, en geç 2037 yılında gerçekleşecek olduğu açıklamasında bulundu. 2021 ve 2028 yılları arasında Bitcoin fiyatının 100 bin dolara yükselecek olduğunu ancak daha sonra en erken 2028 en geç 2037’de ise 1 milyon doların görülecek olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkında geçmiş verileri analiz ettiğini ve bu veriler ışığında adımlar atarak bu tahmine ulaştığını açıklayan Harold Christopher Burger, kripto para fiyatlarının gelecekte yükselmeye devam edeceği konusunda iddialarının doğru olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatı hakkında sürekli yeni iddialar ortaya atılırken 100 bin dolar ve 1 milyon dolar ile 500 bin dolar seviyeleri herkes için önemli gelişmeler. Eğer Bitcoin fiyatı 1 milyon doları bulursa bugünün yatırımcıları tarihte görülmemiş bir kazanç sahibi olacaklar ve beklediklerinden çok fazla paranın sahibi olarak zengin olabilecekler. Bitcoin fiyatının ne zaman bu seviyeleri göreceği ise önceden %100 kesin olarak bilinebilecek bir konu değil ve tahminler ile hareket etmek bazen kayıplar yaratabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı