Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.600 Dolara Düştü

200 dolar düşüş...

Bitcoin fiyatında bugün piyasaların çok yoğun olmadığı saatlerde 200 dolardan biraz daha fazla kayıp yaşandı. Kripto para birimi yatırımcılarının bugün gün içerisinde yaşanan düşüşlerde panik yapmamasının ve satışların önüne geçilmesinin bir nedeni olarak Bitcoin güncel fiyatı 10.500 doların altına düşürmeyerek koruması oldu. Balinaların bu dönem için yükseliş rallisini destekledikleri ancak henüz ralli için yeterli fiyat artışlarının olmadığı görüldü. Bitcoin fiyatındaki değişim 200 doların biraz daha üzerinde değer kaybetmesi ile birlikte olsa da yatırımcıların büyük bir bölümü için kripto para sahibi olarak satış yapmamak istedi.

Bitcoin’in 11.000 doları görüp göremeyecek olduğu konusunda bazı yatırımcıların aklında soru işaretleri olsa da yatırımcıların büyük bölümü kripto paraların değerinin yakın zamanda 11.000 doların üzerine çıkacak olduğunu düşünüyor. Altcoinler ise son dönemde pek fazla ilgi görmüyor ve pazar payı açısından Bitcoin güven verici olması ve fiyatının yükselmeye devam eden pozisyonda olmasına bağlı olarak daha fazla ilgi görüyor.

Kripto para birimlerinin değerinde son dönemde yükselişler devam etse de bu tür düşüşlerde her zaman yaşanabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu