Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Düştükten Sonra Yükseldi Ama…

Bitcoin yatırımcılarını şaşkına uğratmayı seviyor.

Bitcoin bugün 14.854 dolar seviyesine kadar düştükten sonra yeniden 15.500 dolar seviyesine ulaştı. Lider kripto para biriminin fiyatındaki bu değer değişimi kısa süre içerisinde dikkat çekti ve çok sayıda yatırımcı bunun bir alım fırsatı olacağı düşüncesiyle Bitcoin satın aldı.

Ancak bazı Bitcoin yatırımcıları ise ellerindeki kripto para birimlerini hemen sattılar ve bu satıştan dolayı zarar ettiler. Bazı yatırımcılar bu durumdan dolayı pişman olduklarından söz ederken, bazıları ise ellerindeki Bitcoin’leri karlı fiyattan sattıklarına değinerek daha sonra yeniden Bitcoin alacakları için zararda olmadıklarına değindiler.

Bitcoin fiyatının gün içerisinde bir anda düşüş yaşaması 11.300 dolara doğru gidiş olacağı yönünde bazı izlenimler uyandırmış ve çok sayıda yatırımcı panik halinde ne yapacağına karar verememişti.

Bitcoin için alım ve satım yapılacak güvenli alanları aşağıdaki analizden öğrenebilirsiniz:

Bitcoin (BTC) 1 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu