Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Gündemdeki Meselelerden Etkilenmedi

Bitcoin Fiyatı Gündemdeki Meselelerden Etkilenmedi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

10.800 dolarlı fiyat seviyesine gün içerisinde yükselen ancak bu dakikalarda 10.717 dolar seviyesinden kendisine alıcılar arayan Bitcoin yatırımcılarına gün içerisinde ne kayıp ne de kazanç sağlamadı. Gün içerisinde 100 dolarlık git geller yaşayan lider kripto para gün sonuna geldiğimiz bu dakikalarda da normal seyrediyor.

KuCoin 150 milyon dolarlık hack vakasından hemen sonra birçok yatırımcı ani satışlar yapıp yapmaması gerektiğini sormuş, bu kadar büyük hack olayının piyasada anlık satışlara yol açıp açmayacağı endişesine kapılmıştı.

Ancak beklenen olmadı ve fiyat normal düzeyde kalmayı sürdürdü. Bitcoin fiyatındaki bu gelişmeler doğrultusunda altcoinlerde de herhangi bir düşüş veya büyük yükselişler görülmezken piyasaların genel olarak sakin seyrettiği gözlemlendi.

*Bitcoin fiyatı her an değişim gösterebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları