Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları Altını Takip Ediyor

Altın fiyatı rekor kırarken bugün Bitcoin yatırımcıları karar vermekte son derece zorlandı.

396 TL seviyesini aşan gram altın fiyatı Türkiye tarihinde görülmemiş en yüksek rekorunu kırdı. Kısa süre içerisinde birçok yatırımcı altın yatırımı yapıp yapmamak konusunda kararsız kalmasından dolayı pişman olurken Bitcoin yatırımcıları bu dönemde yeni kısa süreli yatırımlarında altını tercih etmeye başladılar. Altın yatırımcısı olmanın Bitcoin’e oranla daha fazla kazandıracağı iddiasını bir süredir tekrarlayan kripto para birimi yatırımcıları yeniden daha büyük yükseliş beklediklerine değindiler ve Bitcoin yerine altını tercih etmeye başladıklarından söz ettiler.

Bazı Bitcoin yatırımcıları ise altın fiyatlarının bu kadar rekor kırmasının hemen akabinde 400 TL seviyesine yükselebileceği görüşünü savunurken -anlık olarak 400 dolar görüldü bile-, Bitcoin yerine altını tercih etmeyeceğini ve yatırımlarını ellerinde tutacağını açıklayan yatırımcıların sayısında da oldukça fazla artış var.

Bakıldığı zaman günlük bazda gram altın yatırımcısına yüzde 1 kazandırırken Bitcoin yüzde 1.77 kazandırmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu