Kripto HaberleriAnalizBitcoin Yeni Fiyat Keşfine Hazırlanıyor! İşte Önemli Seviyeler!

Bitcoin Yeni Fiyat Keşfine Hazırlanıyor! İşte Önemli Seviyeler!

Takip et

Bitcoin’e ilişkin ilk ETF’nin ABD borsalarında işleme açılacağına ilişkin haberi içeriden öğrenenlerin tetiklemesiyle başlayan Bitcoin rallisi, tüm zamanların zirvesi sınırına kadar geldi.

Sadece 20 günde %60 oranında yükselen Bitcoin, 60.000$ üzerindeki güçlü duruşuyla rekora çok yakın bir noktada akümüle olmaya devam ediyor.

Daha önceki analizimizde Bitcoin’in logaritmik büyüme dalgalarına göre, yeni aralığımızın 58.000$ ile 68.500$ aralığı olacağını ifade etmiştik.

İlgili Haber
Bitcoin'de Sıradaki Hedef Ne? Altcoinler Ne Zaman Yükselişe Geçecek?

Bu noktada ilk hedefimiz 64854$ seviyesi olacaktır. Bu seviyenin kırılması biraz sancılı olsa da, kırılım sonrası Bitcoin’de yeniden fiyat keşfi dönemine gireceğiz.

Kırılım sonrası BTC hakimiyetindeki sert yükseliş ile altcoinlerin baskılandığını görebiliriz. Ancak Bitcoin’in kendisine güvenli bir akümüle alanı bulmasıyla altcoin yatırımcılarının da yüzünü güleceğini düşünüyoruz.

Bitcoin’de olası geri çekilmelerde 63700$,  62500$ ve 61800$ seviyeleri destek seviyelerimiz olacaktır. 60.000$ altı günlük kapanış görmediğimiz sürece, Bitcoin ve altcoinlerdeki geri çekilmeler alım fırsatı olacaktır.

Bitcoin’in ATH’sini kırması durumunda, kısa vadeli bakan yatırımcılar için 68500$ seviyesi ilk kar al bölgesi olarak değerlendirilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları