BitcoinHaberler

Bitcoin Yeniden Rekor Kıracak!

Coinshares CEO’su Danny Masters, basına yaptığı açıklamalarında kripto paralar ile ilgili olarak şu aşamada olumlu ve olumsuz binlerce açıklama olduğunu ifade ederek, Bitcoin’in yeniden bir rekor kıracak olduğunu iddia etti. Son haftalarda 10 gün içerisinde yeni bire rekor kırması beklenen Bitcoin’in rekor kırmasının aksine geri düşüş yaşamaya başlaması ve 9.000 dolar seviyesinden tekrar 8.500 dolar seviyesine kadar gerilemesi yatırımcıların gözünde başta Tom Lee olmak üzere birçok ismin tepkisini çekmiş ve bazı Bitcoin yorumcusu ve kripto para analistlerine ilgi oldukça fazla azalmıştı.

Kripto paralar ile ilgili yaşanan sürecin sonunda neler yaşanacak bilinmez ancak yakın gelecekte Coinshares CEO’su Danny Masters‘a göre Bitcoin tekrar bir rekor elde edecek ve bu rekor 20.000 dolar sınırının daha fazla üzerinde oluşacak bir rekor olacak.

Yatırımcılara Güven Verilmesi Gerekiyor

Yatırımcılara güven verilmesi ile birlikte güvenin ve yatırımların daha fazla artacak olduğuna değinen ve bu sayede şeffaflığın daha fazla artacak olduğunu belirten Masters, bu konuda kendilerinin düşüncelerinin Bitcoin’de yeni rekorların kırılmasından yana olduğuna değindi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu