XRP

Bitcoin yükselmezken, XRP nasıl yükseliyor?

XRP'de beklentiler yükseldi, Bitcoin'de geriledi.

Bitcoin yerinde durmaya devam ederken, XRP ise gün be gün adından söz ettirmeyi başarıyor. Bitcoin fiyatının yeterince iyi seviyede olmadığının farkında olan ve dengeli durmasının bir güvence değil aksine daha fazla güvensizlik ortamı yarattığını belirten kişilerin oranı son derece yükselirken, Bitcoin yerine XRP tercih eden kişilerin oranları da bir o kadar yükseliyor. Sürekli olarak yükselen bu oranlar piyasanın hacminde bile değişimlere sebep olurken, XRP’nin %30’dan daha fazla değer kazanması piyasada mevcut olan beklentilerin hala Bitcoin’den yana olduğunu gösteriyor.

Bitcoin Cash ile yarışıyor

XRP ile Bitcoin Cash birbirleri ile yarışırken, son derece fiyat artışları yaşamaları gündemde kalmalarını ve daha fazla ilginin odağında olmalarını sağlayan detaylardan bir tanesi. Bitcoin Cash ile birlikte XRP’nin gelecek birkaç hafta içerisinde çok daha fazla yükselebilecek olduğu beklentisinin de Bitcoin fiyatının yükselmesinde önünde sadece çok ufak bir engel olduğu belirtiliyor. Bugün XRP’den yana olan piyasanın yarın ise er yada geç Bitcoin’den yana olmak zorunda kalacak olduğu bir gerçek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu