Bitcoin

Bitcoin’de Fiyat Düşüşü: 8.600 Dolara Geriledi

Bitcoin güncel piyasa fiyatında 200 dolardan daha fazla yeni bir düşüş yaşandı.

Bitcoin fiyatında yaşanan yeni düşüş bazı yatırımcıları korkuttu. Yatırımcılar 200 dolar kadar düşüşün büyük olduğunu düşünmeye başlarken, bir grup yatırımcı ise 8.200 dolara kadar düşüş yaşanabilecek olduğunu dile getirdi. Yatırımcılar fiyatın ne kadar değişecek olduğunu merak ederken 8.600 dolardan sonra yeniden 8.800 doların görülmesinin herhangi bir direnç engeline takılmayacağı belirtilmekte.

Yatırımcılar kısa vadede beklentilerinin daha yüksek olduğundan söz ederken birçok yatırımcı da gelecek günlerde 8.800 dolar üzerinde bir 9.000 dolar sınırına kadar yükseliş olabileceği görüşünde.

Analistler 8.600 doların riskli seviye olmadığını, yakın zamanda fiyat değişimlerinin daha fazla olabileceğini dile getiriyor.

Dünkü yazımızda bu seviyelerdeki önemli noktalardan ve BTC’nin önündeki muhtemel olaylardan söz etmiştik. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin İçin Kısa Vade Öngörüsü Ne? Sıradaki Durak Neresi?

*Bitcoin fiyatındaki gelişmelerin kısa-uzun vadeli olarak değişimleri çoğu zaman için yatırımcılar tarafından alım-satış fırsatı olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu