BitcoinHaberler

Bitcoin’deki 10.000$’lık Düşüş Marketi Salladı! Boğa Devam Edecek Mi?

Bitcoin mekanın sahibinin kim olduğunu hatırlattı.

Bitcoin’de yükselen kamanın aşağı kırılımı ile satışların çok arttığını ve fiyatın kısa sürede yaklaşık 10.000$’lık bir düşüş yaşadığını gözlemledik.

İlgili Haber
Kahin Balinalar Ethereum'da Daha Fazla Düşüş Bekliyor!

Uzun süredir bu kadar sert fitillere şahit olmuyorduk. Bitcoin tüm markete varlığını yeniden hissettirdi.

Bitcoin’deki düşüş ile birlikte altcoinlerde %50’lik düşüşler gözlendi. Bu noktada Solana’nın Bitcoin’e ve markete meydan okumaya devam ettiğini gözlemliyoruz. Altcoinler arasında en sağlam duran SOL 160 $’dan işlem görmeye devam ediyor.

Teknik olarak baktığımızda fiyatın Fibonacci 0,382 seviyesinde destek bulduğunu ve yeniden 0,5 seviyesinin üzerine çıkmayı başardığını görüyoruz. Günlük kapanışın 46800$ üzerinde olması marketin biraz olsa nefes almasını sağlayacaktır.

Bu noktada 0.618’den ret yememiz teknik anlamda çok pozitif bir veri gibi durmuyor. Ancak haftalık ma20 kırılmadan ayı senaryolarını konuşmak erken olacaktır.

Düşüşlerin derinleşmesi durumunda sürekli olarak öneminden bahsettiğimiz ve döngülerde ayı-boğa ayırımını yapmamızı sağlayan haftalık ma20 (42.000$) bulunuyor. Fiyat bu seviyenin altına inmediği süreci, tüm düşüşler düzeltme hareketi olarak kalacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu