Kripto HaberleriAvalancheBitcoin'deki Düşüş Altcoinler İçin Alım Fırsatı Mı?

Bitcoin’deki Düşüş Altcoinler İçin Alım Fırsatı Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

40.000$’dan başlattığı yükseliş trendiyle 67.000$’a kadar yükselen Bitcoin bugün yeniden 60.300$ seviyelerine geriledi.

Çok kısa bir sürede %65’lik bir yükseliş yaşanması kar satışlarının makul karşılanması gerektiğini gösteriyor.  Uzmanlar bu ara düzeltmelerin ve geri çekilmelerin yükselişin daha sağlıklı olması için gerekli olduğunu ifade ediyor.

17 Ekim tarihli analizimizde Bitcoin henüz rekorunu tazelememiş ve 60.000$ seviyelerindeyken, Bitcoin’de takip edeceğimiz yeni aralığın 68500$ ve 58.000$ aralığı olduğunu ifade etmiştik. Bu nedenle 58.000$’a kadar yaşanabilecek geri çekilmeler bizi şaşırtmayacaktır.

İlgili Haber
Bitcoin'de Sıradaki Hedef Ne? Altcoinler Ne Zaman Yükselişe Geçecek?
17.10.2021

Günlük Ma20 şu sıralar 57500$’dan geçiyor. Bu seviyeye kadar bir iğne atılması makul karşılanabilir.

Bitcoin’deki geri çekilmeyle birlikte son 1 saatte 56 milyon dolarlık long pozisyon tasfiye oldu.

Bu düşüş ile birlikte dün aşırı açgözlü konuma gelen marketin biraz silkelendiğini ve yeniden açgözlü konuma geçtiğini görüyoruz.

Bitcoin’deki geri çekilmenin altcoinleri çok fazla etkilemediğini ve BTC hakimiyetindeki düşüş ile birlikte altcoinlerin iyi tutunduğunu gözlemliyoruz. Bu noktada Bitcoin ile birlikte geri çekilen ve desteklerine gelen altcoinlerin değerlendirilebileceğini düşünüyoruz.

Buna en güzel örneklerin başında Avalanche geliyor. Dün 60$’dan değerlendirilebileceğini belirttiğimiz AVAX, Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen 68$’dan işlem görmeye devam ediyor.

İlgili Haber
Avalanche'da (AVAX) 100$ Yolculuğu Başlıyor Mu? Bu Kesişime Dikkat!

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları